خرید فایل(پاورپوینت نحوه احداث باغ سیب و مراحل مختلف تولید آن )

مشخصات فایل تعداد صفحات31حجم465/657 کیلوبایت فرمت فایل اصلیpptx توضیحات کامل دانلود پاورپوینت نحوه احداث باغ سیب و مراحل مختلف تولید آن جهت رشته اقتصاد در قالب 31 اسلاید و با فرمت pptx بصورت کامل و جامع و با قابلیت ویرایش تاریخچه : سیب ) یک میوه شفتدپاورپوینت نحوه احداث باغ سیب و مراحل مختلف تولید آن ||اِچ اف42084816|hfr39015788|دانلود پاورپوینت نحوه احداث باغ سیب و مراحل مختلف تولید آن ,آموزش راه اندازی باغ سیب,پاورپوینت نحوه احداث باغ سیب ,تحقیق راجب نحوه احداث باغ سیب و مراحل آن
نمونه ای دیگر از بهترین فایل ها با عنوان پاورپوینت نحوه احداث باغ سیب و مراحل مختلف تولید آن آماده دریافت می باشد.


مشخصات فایل
تعداد صفحات31حجم465/657 کیلوبایت فرمت فایل اصلیpptx
توضیحات کامل
دانلود پاورپوینت نحوه احداث باغ سیب و مراحل مختلف تولید آن جهت رشته اقتصاد در قالب 31 اسلاید و با فرمت pptx بصورت کامل و جامع و با قابلیت ویرایش

تاریخچه :

سیب ) یک میوه شفتدار) میوه درختی ازطبقه Malus که عضوی از خانواده گل سرخیان می باشد. بیشتر گروه سیب ها به گونه M. domesticaیا پیوندی های آن تعلق دارند.
اجداد وحشی سیب ها احتمالاً درختی به نام ( Malus sieversii ) است که فاقد اسم همگانی است.و هنوز هم در قزاقستان یافت می شود .محققان در حال مطالعه روی M. sieversii که در برابر بسیاری از بیماریها و آفات مقاوم است می باشند تا بتوانند یک سیب مقاوم تر در برابرسرما بوجود آورند.
در کلیه مناطق آب و هوایی خنک، سیب غذای بسیار مهمّی بوده است. نسبت به سایرمیوه های درختی( احتمالاً بجز مرکبات) سیب را می توان برای ماهها انبار نمود درحالیکه همچنان ارزش غذایی خود را حفظ می کند. سیب های زمستانی که در اواخر پاییز چیده شده و در دمای بالای انجماد در سردخانه یا اتاق سیب نگهداری می کنند از سال 1800 غذای مهّمی در اروپا و آمریکا به شمار می رفته است .

گونه های سیب :

بیش از 7500 گونه سیب شناسایی شده است . این گونه ها در نقاط شمالی، نیمه حاره و معتدل وجود دارند. چون درختان سیب به شرایط خنک کننده (requirement chilling) نیازدارند در آب وهوای استوایی گل نمی دهند.

در بین رایج ترین گونه های تجاری سیب می توان به این موارد اشاره کرد (Braeburn) نیوزیلند، سیب نارنجی (cox) بریتانیا: گونه قدیمی که امروزه محبوبیت گذشته را ندارد.(فوجی ( آسیا،استرالیا( گالا( ،نیوزیلند) سیب طلائی( ،آمریکا واروپا)گرانی اسمیت (استرالیا و کالیفرنیا) جونا گلد( ،آمریکا) جوناتــــان و مکین تــاش (، کانــادا) سیب قرمـز(و آمریکا) نوعی سیب زمستانی.( تمامی این سیب ها بجز نوع آخر شیرین و رنگین هستند.

گرانی اسمیت ترش است و بعضی از مردم آنرا بصورت تازه می خورند در ضمن برای آشپزی هم مطلوب هستند. پوست آن سبز روشن خالدار است . این گونه سیب برای رشد کامل نیازمند آب و هوایی گرم بوده و فصل رشد طولانی مدتی دارد"

مطالب دیگر:
🔑پاورپوینت روش تولید بستنی🔑پاورپوینت کتاب و درس مقدمه ای بر برنامه ریزی آموزشی ودرسی🔑پارورپوینت برنامه ریزی سازمانی🔑پاورپوینت کتاب و درس برنامه سازی پیشرفته🔑پاورپوینت گیاهشناسی نخود و کنترل علفهای هرز در آن🔑پاورپوینت آشنایی با بلایای طبیعی🔑پاورپوینت بهبود مستمر فرآیند🔑پاورپوینت آموزش بهره وری🔑پاورپوینت استراتژیک سرمایه🔑پاورپوینت بیداری جهان اسلام🔑پاورپوینت معرفی بیماریهای مهم گیاهی🔑پاورپوینت معرفی گور خر ماهی🔑پاورپوینت تلاش برای تغییر رفتار🔑پاورپوینت اشنایی با گراف🔑پاورپوینت پایگاه داده رسانه ای🔑پاورپوینت آموزش مفاهیم پایگاه داده🔑پاورپوینت پرورش طیور🔑پاورپوینت تحقیق آماری🔑پاورپوینت بیمه بازرگانی🔑پاورپوینت تحقیق درباره پسته🔑پاورپوینت حفاری چاههای عمیق🔑پاورپوینت پیش بینی وضع هوا🔑پاورپوینت ایجاد اشتغال با فناوری🔑پاورپوینت تاریخچه نیشاپور🔑پاورپوینت انواع تجارت الکترونیک و منافع آن