خرید فایل(پاورپوینت تولید کنسرو زیتون)

در این پاورپوینت به شرح مطالب زیر همراه با تصاویر جذاب و مرتبط پرداخته ایم. روشهای تهیه کنسرو زیتون انواع روشهای تهیه کنسرو زیتون سبز و سیاه : 1- کنسرو زیتون سبز شکسته : در استانهای شمالی کشور بعد از برداشت زیتون در اواسط شهریور ماه و پس از پاک کردن پاورپوینت تولید کنسرو زیتون||اِچ اف41015606|hfr39015788|زیتون,کنسرو زیتون,پاورپوینت زیتون,پاورپوینت کنسرو زیتون
نمونه ای دیگر از بهترین فایل ها با عنوان پاورپوینت تولید کنسرو زیتون آماده دریافت می باشد.

در این پاورپوینت به شرح مطالب زیر همراه با تصاویر جذاب و مرتبط پرداخته ایم.

روشهای تهیه کنسرو زیتون

انواع روشهای تهیه کنسرو زیتون سبز و سیاه :

1- کنسرو زیتون سبز شکسته :

در استانهای شمالی کشور بعد از برداشت زیتون در اواسط شهریور ماه و پس از پاک کردن آن از برگ و شاخه ها و سایر زوائد آن را شستشو داده و با استفاده از سنگ میوه را طوری می شکنند که ... ..

2- کنسرو زیتون سبز سالم :

تهیه این نوع کنسرو با استفاده از سود کستیک (NaoH که در بازار به نام سود پرک معروف است) و آب نمک صورت می گیرد در کشور ما بیشتر از ارقام زرد زیتون – فیشمی- دزفول – برای تولید این کنسرو استفاده می شود... .

بهترین ارقام زیتون کنسروی ارقامی هستند که دارای خصوصیات ذیل باشند .

1- هسته ریز و گوشت زیاد

2- شکل گرد رنگ زرد

3- پوست صاف و رنگ زرد شفاف

4- گوشت نرم

علاوه بر ارقام فوق الذکر داخلی ارقام معروف کنسروی جهان عبارتند از :

ارقام آسکولانا – کنسروالیا- مانزانیلا – کوردال

پس از برداشت میوه آنها را درجه بندی نموده و پاک می کنند . پس از شستشو آن را در محلول سود قرار می دهند غلظت سود بستگی به وارینه – حرارت محیط کار و میزان PH آب و میزان رسیدگی میوه دارد و معمولاً از 2 درصد تجاوز نمی کند... .

و ... .


مطالب دیگر:
📒پلان معماری ساختمان مسكونی 2 طبقه📒پروژه متره و برآورد ساختمان مسكونی📒پلان معماری ساختمان مسكونی 200 متری📒پلان معماری ساختمان مسكونی 225 متری📒پلان معماری ساختمان مسكونی 195 متری📒پلان معماری ساختمان مسكونی 150 متری📒پلان معماری ساختمان مسكونی 180 متری📒پلان معماری ساختمان مسكونی 132 متری📒پلان معماری ساختمان مسكونی 100 متری📒پلان معماری ساختمان مسكونی 405 متری📒پلان معماری مسجد 550 متری📒پلان معماری ساختمان مسكونی 185 متری📒پلان معماری ساختمان مسكونی 410 متری📒پلان معماری ساختمان مسكونی 212 متری📒پلان معماری ساختمان مسكونی 165 متری📒پلان معماری ساختمان مسكونی 700 متری📒پلان معماری ساختمان مسكونی 186 متری📒پلان معماری ساختمان مسكونی 160 متری📒پلان معماری ساختمان مسكونی 158 متری📒پلان معماری ساختمان مسكونی 162 متری📒تحقیق استانداردهای غذایی📒تحقیق خصوصیات كلی مصالح ساختمانی📒تحقیق انسان و معماری📒تحقیق معماری در كویر📒تحقیق آماده سازی راه