خرید فایل(پاورپوینت طرح توجیهی تولید مداد روزنامه ای)

مقدمه : در سالهای اخیر استفاده از چوب درختان در ساختن مداد باعث وارد انتقاداتی از سوی حامیان محیطزیست در سراسر جهان شده است، چرا كه در ساخت مداد بیش از 70 درصد از چوب مورد استفاده صنایع قرار میگیرد. درعین حالی كه محصول، قابلیت بازیافت نیز ندارد. در سپاورپوینت طرح توجیهی تولید مداد روزنامه ای||اِچ اف40238500|hfr39015788|مداد,مداد روزنامه ای,سرمایه ثابت,سرمایه در گردش
نمونه ای دیگر از بهترین فایل ها با عنوان پاورپوینت طرح توجیهی تولید مداد روزنامه ای آماده دریافت می باشد.


مقدمه :

در سال‌های اخیر استفاده از چوب درختان در ساختن مداد باعث وارد انتقاداتی از سوی حامیان محیط‌زیست در سراسر جهان شده است، چرا كه در ساخت مداد بیش از 70 درصد از چوب مورد استفاده صنایع قرار می‌گیرد.

درعین حالی كه محصول، قابلیت بازیافت نیز ندارد. در سال‌های اخیر تحقیقات بسیاری برای جایگزینی چوب در تركیبات مداد صورت گرفته است و طرحی كه تاكنون اجرایی می‌شده استفاده از كاغذ باطله در ساخت مداد است.

این راهكار چند سالی است كه در كشور چین مورد استفاده قرار می‌گیرد و هم اكنون مدادهای تولید شده از كاغذ باطله، رقم قابل توجهی را دارا هستند. در كشور ما نیز با انتقال تكنولوژی از چین یك كارخانه تولید مداد از ضایعات روزنامه‌ای را آغاز كرده است كه باید به فال‌نیك گرفت و به‌طور قطع حمایت از آن باید مورد توجه بخش‌های خصوصی، دولتی و همچنین تشكل‌های حامی محیط‌زیست قرار گیرد.

شاید در صورت گسترش تولید این‌گونه مدادها در آینده نزدیك بتوان استفاده از آن را در بسیاری از نهاد و سازمان‌ها اجباری كرد تا از این طریق كمكی به توسعه پایدار و محیط زیست كشورمان كرده باشیم.

و در ادامه در مورد سرمایه گذاری طرح مباحثی مطرح میشود

1- سرمایه ثابت

2- سرمایه در گردش

1- سرمایه ثابت :

1-1- زمین

1-2- محوطه سازی

1-3- ساختمان ها

1-4- ماشین آلات

1-5- تاسیسات

1-6- وسایل نقلیه

1-7- تجهیزات اداری

1-8- هزینه های قبل از بهره برداری

2- سرمایه در گردش :

2-1- مواد اولیه و بسته بندی

2-2- حقوق و دستمزد

2-3- هزینه نگهداری و تعمیرات

2-4- سوخت و انرژی

فایل پاورپوینت 32 اسلاید


مطالب دیگر:
📚تحقیق محافظت از پی 19 ص📚تحقیق در مورد سیستم مقاوم در برابر زلزله همراه با شکل و عکس📚مقالات تاسیسات و مکانیک سیالات و هیدرولیک📚کتاب فوق العاده و بسیار کامل علم تغذیه📚طرح توجیهی كاغذ تایپ لاینر و وایت تاپ📚طرح توجیهی تولید لوله های اتلین، پلی پروپیلن و اتصالات📚طرح توجیهی تولید ماالشعیر📚طرح توجیهی تولید نایلون عریض كشاورزی، نخ و طناب پلاستیكی📚طرح توجیهی تجهیزات پزشكی📚طرح توجیهی تولید لوله های پلی اتیلن📚فایل طراحی استخر بتنی در نرم افزار SAP2000📚طرح توجیهی تولید پروفیل پلاستیک📚راه اندازی کسب وکار با دستان خالی (صدها ایده ناب)📚طرح توجیهی ساخت شناور باربری فایبر گلاس📚طرح توجیهی نورد گرم دوازده هزار تنی تولید تسمه فولادی📚پاورپوینت جوشكاری و تجهیزات آن📚طرح توجیهی تولید كنسرو ماهی📚تحقیق كلاس بندی بهینه و تاثیر آن در ارتقا و پیشرفت تحصیلی دانش آموزان دوره ابتدایی📚مبانی نظری و پیشینه تحقیق سلامت روانی بین سالمندان ساکن خانه سالمندان و سالمندان ساکن در منزل📚پاورپوینت تجهیزات و روشهای جوشكاری📚تحقیق مدرسه 70 ص📚تحقیق مدیریت ماشینهای راه‌سازی 21 ص📚تحقیق مدرسه باهاوس 30 ص📚تحقیق مدرسه ایران زمین 27 ص📚محسنات ساختمانهای بنائی 33 ص