خرید فایل(تحقیق درباره کاربرد الگوریتم ژنتیک ترکیبی برای زمان بندی تولید کارگاهی)

این محصول در قالب ورد (WORD) و قابل ویرایش در 19 صفحه تهیه شده است. در بخش زیر برای اطلاع بیشتر از محتویات این فایل و اطمینان از خرید، مطالب چند صفحه آورده شده است. با مطالعه این بخش با اطمینان بیشتر خرید کنید. لینک دانلود پایین صفحه زمان بندی برای تتحقیق درباره کاربرد الگوریتم ژنتیک ترکیبی برای زمان بندی تولید کارگاهی||اِچ اف1762925|hfr39015788| زمان بندی تولید کارگاهی,ژنتیک ترکیبی,تحقیق درباره کاربرد الگوریتم ژنتیک ترکیبی برای زمان بندی تولید کارگاهی
نمونه ای دیگر از بهترین فایل ها با عنوان تحقیق درباره کاربرد الگوریتم ژنتیک ترکیبی برای زمان بندی تولید کارگاهی آماده دریافت می باشد.

این محصول در قالب ورد (WORD) و قابل ویرایش در 19 صفحه تهیه شده است. در بخش زیر برای اطلاع بیشتر از محتویات این فایل و اطمینان از خرید، مطالب چند صفحه آورده شده است. با مطالعه این بخش با اطمینان بیشتر خرید کنید.

لینک دانلود پایین صفحه

زمان بندی برای تولید کارگاهی (job shop) از دو زمینه مدیریت محصول و بهره وری گروهی خیلی مهم است.

هر چند که این امر کاملا متفاوت است با بدست آوردن یک جواب بهینه با متدهای بهینه یابی مرسوم، زیرا مسئله مورد نظر دارای محاسبات خیلی پیچیده می باشد.(مسئله فوق از نوع NP-Hardاست.)

اثبات شده است که الگوریتم ژنتیک (GA) برای تنوع وضعیت هایی که شامل زمان بندی و توالی می باشند(S.S) موثر می باشد.

در این مقاله یک نوع الگوریتم ژنتیکی ابتکاری هایبرید برای مسئله n/m/G/Cmax پیشنهاد شده است ، هایبرید به این خاطر که قوانین زمان بندی از قبیل SPT و MWKR با الگوریتم ژنتیک ادغام شده اند، همچنین از تکنیک جستجوی محلی (NST ) به عنوان رویه ای کمکی جهت بهبود حل عملکردی کمک گرفته ایم.

کارایی و اثر بخشی این الگوریتم جدید به وسیله مقایسه با برخی متدهای معروف دیگر از قبیل الگوریتم های NST (تکنیک جستجوی محلی)، SA (تبرید شبیه سازی شده) و ژنتیک ، به اثبات رسیده است.

  • مقدمه
  • زمان بندی برای تولید کارگاهی یک موضوع مهم در مدیریت تولید است، که توجه آن برروی معین کردن سفارش ترخیص و زمان های مجموعه پدیده ها بر روی ماشین های مربوطه،با در نظر گرفتن محدودیت های مربوطه معطوف شده است، که مجموعه n پدیده بایستی توسط m ماشین پروسه شوند    مطالب دیگر:
    📗محاسبه ی عبارت توان دار📗مخلوط در زندگی جلسه دوم📗مراحل تبدیل چوب به کاغذ📗مراعات نظیر و تلمیح آرایه ادبی سال سوم انسانی📗مرجعیت و ولایت فقیه 2📗مرجعیت و ولایت فقیه📗مساحت جانبی و کل فصل 6📗مسجد محل شما📗معادلات رادیکالی📗معادلات کسری📗معادله حالت گاز کامل درس دهم📗معادله حالت گاز کامل درس نهم📗معادله حالت گاز کامل درس هشتم📗معادله حالت گاز کامل درس یازدهم📗معادله📗معرفه و نکره📗معرفی عدد گویا📗معرفی میلیارد📗معرفی میلیون جلسه سوم📗مغناطیس📗مفعول مطلق📗مفهوم احتمال و احتمال نظری📗مفهوم انرژی و گرما📗مقایسه و ساده کردن کسر📗مقایسه و ساده کردن کسرها